Jonas Valančiūnas su „New Orleans Pelicans“ (5/17) klubu NBA lygoje nesugebėjo antrą kartą iš eilės įveikti „Utah Jazz“ (13/7) krepšininkų. Lietuvio ekipa išvykoje nusileido rezultatu 105:127 (23:37, 22:27, 32:22, 38:31).

J. Valančiūnas sustabdė R.Gobertą, tačiau Pelicans“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Nov 28, 2021, 8:12 AM

JV ant parketo praleido 22 minutes ir per pasižymėjo pelnytais 12 taškų (6/7 dvit., 0/4 trit.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyviais perdavimai, 1 bloku ir 2 klaidomis.

Lietuvis gynyboje puikiai tvarkėsi su vienu geriausiu lygos aukštaūgiu Rudy Gobertu. Prancūzas per 27 minutes surinko 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baudos), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolius, rezultatyviu perdavimu, 2 blokais ir 4 klaidomis.

Šeimininkai antrąją rungtynių minutę išsiveržė į priekį ir visų rungtynių metu sėkmingai didindami atotrūkį Naujojo Orleano ekipai neleido net pasvajoti apie pergalę.

„Pelicans“ per 22-ejas rungtynes laimėjo vos 5 kartus ir vakarų konferencijoje žengia 14 pozicijoje. „Jazz“ sužaidė dvejomis rungtynėmis mažiau, tačiau savo sąskaitoje turėdami 13 pergalių rikiuojasi 3 vakarų konferencijos vietoje.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 21 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Mike'as Conley ir Jordanas Clarksonas po 20, Joe Inglesas 15 (5 atk. kam.), Rudy Gay 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 11, Hassanas Whiteside'as 10 (5 atk. kam.).

„Pelicans“: Jaxsonas Hayesas 15, Jonas Valančiūnas 12 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 11 (4 kld.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris, Naji Marshallas ir Willy Hernangomezas (8 atk. kam., 4 kld.) po 10.