Ignas Brazdeikis per 7 minutes taškų nepelnė, o „Magic“ suklupo septintą kartą iš eilės

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ komanda (4/18) svečiuose 96:101 (19:31, 24:23, 35:27, 18:20) pralaimėjo „Philadelphia 76ers“ (11/10) krepšininkams.

Ignas Brazdeikis taškų nepelnė.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-11-30 07:41, atnaujinta 2021-11-30 07:54

„Magic“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės ir užima paskutinę vietą Rytų konferencijoje.

I.Brazdeikis šįkart rungtyniavo 7 min., bet į krepšį nemetė, atkovojo 1 kamuolį ir kartą prasižengė.

„Magic“ atsiliko po pirmojo kėlinio 19:31 ir visąlaik vijosi varžovus, tačiau taip ir nepasivijo.

Filadelfijos komandai Sethas Curry pelnė 24 taškus, o svečių gretose pasižymėj Franzas Wagneris, pelnęs 27 taškus.

„76ers“: Sethas Curry 24, Tobias Harrisas 17 (9 atk. kam.), Joelis Embiidas 16 (3/14 dvitaškių, 13 atk. kam.).

„Magic“: Franzas Wagneris 27 (10/19 dvitaškių, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Suggsas 17, Gary Harrisas 16, Mo Bamba 11 (17 atk. kam.).