Atkaklioje NBA lyderių akistatoje – beveidis S. Curry

„Phoenix Suns“ (18/3) klubas NBA lygoje toliau žygiuoja grėsmingais žingsniais, o antradienį parklupdė ir „Golden State Warriors“ (18/3) komandą – 104:96 (31:35, 25:19, 24:24, 24:18).

Atkaklioje lyderių akistatoje – uždarytas S. Curry ir Ch. Paulo triumfas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 1, 2021, 7:29 AM, atnaujinta Dec 1, 2021, 8:50 AM

Mačą geriau pradėjo „Warrios“, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą 35:31.

Vis dėlto vėliau vaizdas aikštėje pasikeitė ir dominuoti ėmė „Suns“ krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių permėmė iniciatyvą – 56:54.

Po ilgosios pertraukos komandos grįžo labiau susikaupusios, tačiau nei vienai ekipai nepavyko išsiveržti į priekį. „Warrios“ lyderis Stephenas Curry netaikliai svaidė tolimus metimus (3/14 trit.), o jo ekipa prieš lemiamą kėlinį turėjo dviejų taškų deficitą 78:80.

„Suns“ ėmė bėgti ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, kai po Jae Crawderio tritaškio ekipa susikrovė 6 taškų persvarą 97:91.

Dar po kelių akimirkų Chrisas Paulas pataikė dvitaškį, taip padidindamas „Suns“ galimybes – 99:92.

Lemiamu metu „Warrios“ puolimas strigo, tad pavyti varžovų jiem nebepavyko.

S.Curry per 36 minutes pelnė 12 taškų (4/21 metimai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo tiesioginis konkurentas aikštėje Ch.Paulas per 39 minutes įmetė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 17-oji „Suns“ pergalė iš eilės. Komanda paskutinį kartą tokį pasiekimą užfiksavo 2006-2007 m. sezone.

„Suns“: Deandre Aytonas 24 (11/19 dvit., 11 atk. kam.), Chrisas Paulas 15, Jae Crowderis ir Cameronas Johnsoasn po 14.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 28, Otto Porteris 16, Stephenas Curry 12 (1/7 dvit., 3/14 trit.), Andrew Wigginsas 10, Draymondas Greenas ir Gary Paytonas po 8.

Visi rezultatai:

„Brooklyn Nets“ – „New York Knicks“ 112:110 (33:28, 27:33, 28:23, 24:26);

„Toronto Raptors“ – „Memphis Grizzlies“ 91:98 (18:27, 21:23, 28:20, 24:28);

„Phoenix Suns“ – „Golden State Warriors“ 104:96 (31:35, 25:19, 24:24, 24:18);

„Portland Trail Blazers“ – „Detroit Pistons“ 110:92 (27:21, 27:24, 29:17, 27:30);

„Sacramento Kings“ – „Los Angeles Lakers“ 92:117 (28:20, 31:30, 15:37, 18:30).