CSKA su M. Grigoniu Eurolygoje „Panathinaikos“ namo išlydėjo sutriuškindama graikus

Maskvos CSKA klubas su Mariumi Grigoniu ketvirtadienį Eurolygos 13-ojo turo mače namie egzaminavo sunkiai pergales renkantį graikų Atėnų „Panathinaikos“ ir išlydėjo jį namo liūdnai nusiteikusį – rusai sutriuškino varžovus 97:77 (31:22, 22:16, 22:16, 22:23).

Marius Grigonis.<br>TASS/Scanpix nuotr.
M.Grigonis praleis pirmąsias<br>CSKA instagramo nuotr.

Dec 2, 2021, 6:53 PM, atnaujinta Dec 2, 2021, 10:07 PM

Aleksejus Švedas per šešias pirmąsias rungtynių minutes atseikėjo svečiams tris tritaškius ir CSKA jau pirmame kėlinyje pabėgo.

Dar prieš ilgąją pertrauką po Willo Clyburno dvitaškio šeimininkai pirmavo 17 taškų persvarą 47:30, o trečiame tęsė savo šou ir mindė graikus jau 62:38.

M.Grigonis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, sau ir varžovams uždirbo po 2 pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Pagrindiniu CSKA pergalės kalviu tapo A.Švedas , kuris per 30 minučių pelnė 17 taškų (1/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių), atsikovojo 2 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 21 naudingumo balą.

CSKA: Aleksejus Švedas 17 (5/8 tritaškių, 13 rez. perd.), Semionas Antonovas (4/6 tritaškių) ir Willas Clyburnas (6/7 dvitaškių) po 16, Gabrielis Lundbergas 11 (4 per. kam.), Joelis Bolomboy‘us (7 atk.k am.), Nikola Milutinovas (13 atk. kam.) ir Marius Grigonis (4 rez. perd.) po 9.

„Panathinaikos“: Okaro White‘as 19 (3/7 tritaškių), Jeremy Evansas 15 (6/7 dvitaškių), Nemanja Nedovičius (5 atk. kam.) ir Georgios Papagiannis (9 atk. kam.) po 14, Howardas Sant-Roosas 10.

Maskvos CSKA su Mariumi Grigoniu šiaip ne taip sugrįžo į pergalių kelią, nes vienu metu per penkias dvikovas buvo pralaimėjęs keturis mačus.

Tačiau per pastarąsias dvejas rungtynes iki šio ketvirtadienio rusai šventė dvi pergales, įveikę Vitorijos „Baskonia“ 80:74 ir Miuncheno „Bayern“77:74.

Tuo tarpu „Panathinaikos“ praėjusiame ture nutraukė net penkių pralaimėjimų seriją, įveikę Sankt Peterburgo „Zenit“ 70:64.