Fantastiškoje L. Ballo ir G. Antetokounmpo akistatoje nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę sekundę

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA buvo sužaistos devynerios rungtynės, o labiausiai įtemta akistata vyko Milvokyje, kuriame vietos „Bucks“ (14/8) savo priešininkus palaužė tik paskutiniuoju metimu.

G.Antetokounmpo tapo mačo herojumi.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 2, 2021, 8:12 AM

Aikštės šeimininkai 127:125 (25:41, 35:27, 37:27, 30:30) pranoko „Charlotte Hornets“ (13/11) krepšininkus.

Šioje akistatoje abiejų komandų lyderiai surengė įspūdingus individualius pasirodymus.

Tiek Giannis Antetokounmpo, tiek LaMelo Ballas tiksint paskutinei rungtynių minutei apsikeitė šaltakraujiškais šūviais.

Likus žaisti 8 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Bucks“ pirmavo 125:122, tačiau tada tritaškį smeigęs L.Ballas išlygino skaičius švieslentėje – 125:125 ir priešininkų atsakymui paliko 6 sekundes.

Tada išaušo G.Antetokounmpo valanda – graikas taikliu dvitaškiu dar kartą išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o minutės pertraukėlių nebeturėjusi „Hornets“ savo kailį bandė išgelbėti šūviu iš aikštės vidurio, tačiau jis buvo netaiklus.

Nugalėtojų gretose G.Antetokounmpo per 37 minutes įmetė 40 taškų (14/20 dvit., 1/4 trit., 9/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu praeityje Prienuose rungtyniavęs L.Ballas per 41 minutę buvo 36 taškai (4/7 dvit., 8/15 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40, Khrisas Middletonas 21 , Graysonas Allenas 16, Jrue Holiday 11.

„Hornets“: LaMelo Ballas 36, Kelly Oubre 25, Milesas Bridgesas 22, Gordonas Haywardas 18.