Įspūdingu taiklumu krepšį atakavęs D. Sabonis buvo sunkiai sulaikomas, tačiau to „Pacers“ pergalei neužteko

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (9/15) ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse Indianos klubas namuose 111:114 (29:38, 27:28, 31:22, 23:27) nusileido „Atlanta Hawks“ (12/10) krepšininkams.

D.Sabonis įmetė 22 taškus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 2, 2021, 6:40 AM

D.Sabonis šioje dvikovoje pasižymėjo galingu dvigubu dviženkliu.

25-erių 211 cm ūgio puolėjas per 39 ant parketo praleistas minutes įmetė 22 taškus (7/8 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir pažeidė taisykles 5 kartus.

Rungtynių pradžioje spurtavę svečiai iš Atlantos pirmąjį ketvirtį užbaigė skambia nata ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo devynių taškų pranašumą – 38:29.

Antrajame kėlinyje „Hawks“ išsilaikė pirmaujančios komandos vaidmenyje, tiesa, aikštės šeimininkai neleido varžovams atitrūkti – viso ketvirčio metu skirtumas tarp komandų išliko vienženklis.

Į ilgąją pertrauką „Pacers“ išėjo atsilikdama – 57:65.

Po pertraukos Indianos ekipa įjungė aukštesnę pavarą – trečiajam kėliniui persiritus per pusiaują aikštės šeimininkams pavyko persverti pranašumą į savo pusę ir prieš ketvirtąjį ketvirtį pirmauti – 88:87.

Vis dėlto lemiamas kėlinys priklausė „Hawks“ krepšininkams. Nė karto ketvirtojo kėlinio metu aikštės šeimininkams pirmauti neleidęs Atlantos klubas iki pat finalinės akistatos sirenos buvo žingsneliu arčiau pergales.

Akistatos pabaigoje Indianos ekipa turėjo ne vieną galimybę išsiveržti į priekį, tačiau lemiamu metu aikštės šeimininkų metimai skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Trae Youngas, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 33 taškus, atkovodamas 8 kamuolius ir atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų.

„Indiana Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27, Domantas Sabonis 22, Mylesas Turneris 17, Chrisas Duarte 11.

„Hawks“: Trae Youngas 33, Kevinas Huerteris 19, Johnas Collinsas 14, Lou Williamsas 12, Delonas Wrightas 11.