Po karjeros pasirodymo – skaudus kritimas: L. Dončičiaus koncertą J. Valančiūnas ir „Pelicans“ stebėjo iš geriausių vietų

Praėjusiame NBA ture karjeros rungtynes sužaidęs Jonas Valančiūnas šįsyk tokio sėkmingo pasirodymo nesurengė. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (6/18) namuose 107:139 (23:41, 23:26, 29:35, 32:37) neprilygo „Dallas Mavericks“ (11/9) krepšininkams.

J.Valančiūnas (kairėje) buvo blankus, o L.Dončičius vedė Dalaso ekipą į triuškinančią pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 2, 2021, 7:03 AM, atnaujinta Dec 2, 2021, 7:16 AM

213 cm ūgio uteniškis per 25 ant parketo praleistas minutes įmetė pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud) ir atkovojo 5 kamuolius.

Savo koncertą svečiai iš Dalaso pradėjo dar pirmajame kėlinyje, o jame pirmuoju smuiku grojo Luka Dončičius.

Pirmąjį ketvirtį „Mavericks“ laimėjo triuškinančiu pranašumu – 41:23, o 22-ejų Slovėnijos žvaigždė per jį įmetė 18 tašką.

Apskritai L.Dončičius prie pergalingos Dalaso ekipos pergalės per 27 minutes prisidėjo įmesdamas 28 taškus bei atlikdamas 14 rezultatyvių perdavimų.

Skambiai pasirodė ir latvis Kristapas Porzingis, kuris į „Pelicans“ krepšį įmetė 20 taškų, o prie to pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

Nuo akistatos pirmųjų minučių iniciatyvą varžovams atidavusios ir viso mačo metu atsilikusios „Pelicans“ ekipos gretose rezultatyviausias buvo Brandonas Ingramas, kuris įmetė 29 taškus.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 29, Devonte Grahamas 13, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12, Kira Lewisas 11.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 28, Kristapas Porzingis 20, Jalenas Brunsonas 17, Timas Hardaway'us 16.