„Olimpia“ duobė tęsiasi: pralaimėta ir Berlyno ALBA krepšininkams

Milano „Olimpia“ (9/5) Eurolygoje ir toliau klimpsta į duobę. Italijos ekipa išvykoje 76:81 (15:19, 19:24, 22:24, 20:14) nusileido Berlyno ALBA (5/9) klubui.

Berlyno ALBA siekia pasinaudoti „Olimpia“ ekipos duobe.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 3, 2021, 8:52 PM, atnaujinta Dec 4, 2021, 12:15 AM

Šeimininkai į priekį atitrūko jau pirmoje rungtynių pusėje. ALBA krepšininkai iš lėto didinę skirtumą per du kėlinius sugebėjo sukaupti dviženklę persvarą – 43:33.

Trečiajame kėlinyje „Olimpia“ ekipai ir toliau nepavyko priartėti, o ketvirčio viduryje 12:3 spurtavusi Berlyno ekipa įgijo 17 taškų pranašumą – 60:43. Visgi, svečiai atsilikimą šiek tiek sumažino ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo 11 taškų skirtumu – 56:67.

Likus žaisti pusantros minutės atrodė, kad Milano ekipa perlauš rungtynes, nes po Devono Hallo dvitaškio komandas teskyrė vos taškas, tačiau keturis taškus paeiliui pelnę šeimininkai sėkmingai uždarė rungtynes.

Milano ekipa sezoną pradėjo 8-iomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu, tačiau Italijos klubas pralaimėjo jau keturis pastaruosius mačus.

„Olimpia“: Malcolmas Delaney 12, Kyle’as Hinesas 10, Shavonas Shieldsas 9 (5 rez. per.).

ALBA: Marcusas Erikksonas 21, Maodo Lo 12 (5 atk. kam., 6 rez. per.), Luke’as Sikma 9 (6 atk. kam., 7 rez. per.).

Berlyno ekipa po 13 rungtynių Eurolygoje yra iškovojusi 5-ias pergales ir užima 14-tą poziciją.

„Olimpia“ su 8-iomis pergalėmis žengia 4-оje pozicijoje. Tiesa, Milano klubas pralaimėjo 4 pastarąsias rungtynes.