D. Sabonis po krepšiais kovėsi tarsi liūtas, tačiau „Pacers“ atsimušė į „Heat“ sieną

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (9/16) ekipa neišlipa iš nesėkmių duobės. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse Indianos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 104:113 (25:32, 30:30, 26:30, 23:21) nusileido „Miami Heat“ (14/9) krepšininkams.

Domantas Sabonis<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 4, 2021, 7:51 AM

Tai buvo jau ketvirtoji „Pacers“ nesėkmė iš eilės.

Aikštės šeimininkų gretose D.Sabonis buvo pastebimas kovoje dėl atšokusių kamuolių.

25-erių 211 cm ūgio lietuvis per 37 minutes 14 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinį kartą dvikovos metu pirmaujančios komandos vaidmenyje „Pacers“ buvo tik pirmojo kėlinio pirmoje pusėje.

To paties ketvirčio metu „Heat“ sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą ir išlikti priekyje iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo šešis tolimus metimus pataikęs Kyle'as Lowry. Iš viso gynėjo sąskaitoje – 26 taškai.

„Miami Heat“: Kyle'as Lowry 26 , Duncanas Robinsonas 24, Tyleris Herro 18, Gabrielis Vincentas 12.

„Indiana Pacers“: Carisas LeVertas 27, Mylesas Turneris 20, Chrisas Duarte'as 15,Domantas Sabonis 14.