Įspūdinga „Suns“ serija nutrūko: „Golden State Warriors“ užbaigė istorinį Finikso klubo ruožą Visi NBA nakties rezultatai

Net 18 pergalių iš eilės iškovojus ir lapkričio mėnesį nė karto nepralaimėjusi „Phoenix Suns“ ekipa nebepratęsė savo sėkmingos serijos. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusioje NBA dvikovoje Finikso klubas svečiuose 96:118 (21:28, 27:23, 20:29, 28:38) turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ (19/4) krepšininkų pranašumą.

S.Curry svariai prisidėjo prie komandos pergalės.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-12-04 08:49, atnaujinta 2021-12-04 08:50

Pirmajame kėlinyje į priekį šokusi „Warriors“ pirmavo visos dvikovos metu – aikštės šeimininkai praktiškai visą ketvirtąjį kėlinį turėjo dviženklį pranašumą.

Nugalėtojus į priekį vedė Stephenas Curry, kuris įmetė 23 taškus (2/9 dvit., 6/11 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ gretose rezultatyviausias buvo Deandre Aytonas, kuris taip pat pelnė 23 taškus (7/16 dvit., 9/11 baud.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Nutrūkusi 18 „Suns“ pergalių serija tapo ilgiausiai trukusiu pergalės ruožu per visą šio klubo istoriją.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 23, Andrew Wigginsas ir Gary Paytonas po 19, Juanas Toscano-Andersonas 17.

„Phoenix Suns“: Deandre Aytonas 23, Chrisas Paulas ir Cameronas Johnsonas po 12, Jae Crowderis 11.