Laurynas Birutis sužvėrėjo: surengė įspūdingą pasirodymą Ispanijoje

Po rinktinių lango pertraukos į savo atstovaujamą Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (4/8) ekipą sugrįžęs Laurynas Birutis surengė galingą pasirodymą Ispanijos krepšinio čempionate.

Laurynas Birutis.<br>OBRADOIRO CAB twitter nuotr.

Dec 4, 2021, 10:30 PM

Vis dėlto pergalei to neužteko – lietuvio ekipa išvykoje 73:86 (21:20, 19:20, 15:25, 18:21) nusileido Andoros „MoraBanc“ (5/7) krepšininkams.

Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas buvo rezultatyviausias savo komandoje.

24-erių 213 cm ūgio puolėjas per 29 ant parketo praleistas minutes įmetė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Kitas „Obradoiro CAB“ komandos garbę ginantis Lietuvos Laurynas Beliaukas dėl traumos šioje dvikovoje nerungtyniavo.