Saldus „Pelicans“ revanšas: tobulai dvitaškius metęs J. Valančiūnas nokautavo L. Dončičių ir „Mavericks“

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį itin skaudų pralaimėjimą (91:107) „Dallas Mavericks“ (11/10) ekipai patyrusi Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (7/18) komanda atsirevanšavo.

Jonas Valančiūnas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 4, 2021, 7:34 AM

Naktį iš penktadienio iš šeštadienį „pelikanai“ išvykoje 107:91 (14:19, 30:29, 35:20, 28:23) pranoko vietos „Mavericks“.

Pergalingoje dvikovoje pastebimas buvo ir J.Valančiūnas.

29-erių 213 cm ūgio uteniškis per 25 ant parketo praleistas minutes įmetė 14 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 11, perėmė 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Be klaidų dvitaškius metęs lietuvis buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Svečiai dvikovą perlaužė po ilgosios pertraukos – 35:20 trečiąjį kėlinį laimėjusi „Pelicans“ įgijo dviženklį pranašumą ir jį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

Aikštės šeimininkų gretose su taiklumo problemomis susidūrė Slovėnijos krepšinio talentas Luka Dončičius.

22-ejų slovėnas įmetė 21 tašką (7/14 dvit., 0/6 trit., 7/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kristapas Porzingis šias rungtynes praleido dėl traumos.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jonas Valančiūnas 14, Herbertas Jonesas ir Devonte Grahamas po 13.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 21, Jalenas Brunsonas 16, Maximilianas Kleberas 13, Timas Hardaway’us 12.