Paprakaituoti Jonavoje turėję šiauliečiai grįžo į pergalių kelią LKL

Eimantas Stankevičius su tritaškių serija sužibėjo ketvirtame kėlinyje, o ji dėjo pamatus „Šiaulių-7bet“ (7/4) pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Šiauliečiai šventė nelengvą pergalę Jonavoje.<br>LKL nuotr.
V.Šeškus ir A.Sireika.<br>Lrytas.lt nuotr. koliažas.

2021-12-04 16:58, atnaujinta 2021-12-04 19:06

Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 69:58 (23:16, 12:11, 14:18, 20:13) palaužė Jonavos „CBet“ (5/5) klubą.

Šiauliečių startas buvo geresnis (14:8), o E.Stankevičiaus ir Jonathano Elmore’o tolimi metimą skirtumą augino – 23:13. Paulius Danusevičius ir Martynas Varnas leido šiauliečiams likti priekyje (29:16), tuo tarpu „CBet“ į priekį vedė Emmanuelis Lecomte’as, kurio dėka atsilikimas ėmė po truputį mažėti – 27:33. Antrasis kėlinys baigėsi Laimono Kisieliaus ir Virginijaus Šeškaus techninėmis pražangomis, po kurių „Šiauliai-7bet“ atstatė svaresnę persvarą – 35:27.

Jonavos komanda po didžiosios pertraukos parodė reakciją ir greitai ėmė likviduoti atsilikimą (37:40), o kuomet šiauliečiai pabandė tolti, atsaką paruošė J.Ramanauskas ir Kahlilas Thomasas, kurių dėka paskutinį ketvirtį „CBet“ pasitiko atsilikdama vos 45:49.

Eimantas Stankevičius fantastiškai atrodė ketvirtame kėlinyje – jis paleido tris tritaškius iš eilės, po kurių šiauliečiai pirmavo 60:51. Po V.Šeškaus minutės pertraukėlės iš toli pataikė ir E.Lecomte’as (54:60), tačiau daug pozityvo šeimininkams tai neįnešė. Šiauliečiai artėjo prie pergalės (65:56) ir galiausiai ją pasiekė, išsaugoję daugiau jėgų nei oponentai.

Jonavos ekipa vertėsi be Juano Palacioso.

„Šiauliai-7bet“: Eimantas Stankevičius 19, Donatas Sabeckis 13, Jonathanas Elmore’as (9 atk. kam., 7 rez. perd., 1/7 trit.) ir Paulius Danusevičius – po 10.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 13, Edvinas Šeškus 11, Laimonas Kisielius 10 (6 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 9.