Keturių žaidėjų neturėjusi „Hornets“ vis tiek nesuteikė šanso Arnoldui Kulbokai

NBA čempionate sekmadienio vakarą pergalę iškovojo „Charlotte Hornets“ (14/11) ekipa su Arnoldu Kulboka. Šarlotės atstovai išvykoje 130:127 (30:30, 38:31, 31:31, 31:35) susitvarkė su „Atlanta Hawks“ (12/12) komandą.

Arnoldas Kulboka.<br>Zuma press/Scanpix.com nuotr.

Dec 6, 2021, 8:44 AM

Baigiantis mačui Atlanta dar turėjo ketvirtame kėlinyje persvarą 113:112, tačiau svečiai spurtavo 7:0 ir iniciatyvos daugiau neatidavė.

„Hornets“ ekipa neturėjo keturių krepšininkų – LaMelo Ballo, Terry Roziero, Masono Plumlee ir Jaleno McDanielso. Visi jie nežaidė dėl COVID-19 protokolo, nes turėjo sąlyčio su sergančiuoju. Jie aikštėje nepasirodys mažiausiai dešimt dienų.

Lietuvis Arnoldas Kulboka buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje taip ir nepasirodė.

Tačiau svečiai pataikė 17 tritaškių iš 37 ir pasiekė geriausią komandos sezono rezultatą.

Šarlotės komandą į pergalę vedė Milesas Bridgesas, kuris per 40 minučių įmetė 32 taškus (7/9 dvit., 4/6 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Hornets“ lyderis realizavo visus 4 savo metimus ketvirtajame kėlinyje ir taip pelnė 13 taškų svarbiausiomis rungtynių akimirkomis.

„Hawks“: Johnas Collinsas 31 (12 atk. kam.), Kevinas Huerteris 28 (7/11 trit.), Trae Youngas 25 (4/10 trit., 15 rez. per.), Danilo Gallinari 17, Timothe Luwawu-Cabarrot 12 (2/5 trit.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 32 (11/15 metimai), Kelly Oubre’as 28 (6/10 trit.), Cody Martinas 19 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Gordonas Haywardas ir Ishas Smithas (7 rez. per.) po 18, P.J.Washingtonas 13 (11 atk. kam.).