Dalaso šauliams užsikirto ginklai: paleido pergalę prieš „Nets“ pirmaudami 17 taškų

NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį skaudų pralaimėjimą patyrė „Dallas Mavericks“ (11/12) krepšininkai, kurie savo arenoje 99:102 (27:21, 35:29, 24:25, 13:27) neatsilaikė prieš „Brooklyn Nets“ (17/7) ekipą, nors turėjo didžiulę persvarą.

Luka Dončičius liko be pergalės.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-12-08 07:37, atnaujinta 2021-12-08 08:03

„Nets“ po šios pergalės tapo Rytų konferencijos lydere.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 62:50, o trečiajame po latvio Kristapo Porzingio tritaškio atitrūko net 17 taškų (71:54).

Tačiau dar iki ketvirtojo kėlinio skirtumas aptirpo, o paskutiniame ketvirtyje „Mavericks“ visiškai sustojo ir pabaigoje nepelnė taškų beveik 4 minutes.

Šeimininkai pataikė tik 9 iš 46 tritaškių.

28 taškus surinkęs Luka Dončičius vėl buvo rezultatyviausias Dalaso klube, tačiau ir jam nekrito tritaškiai (3/11).

K.Porzingis surinko 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Nets“ komandoje sužibėjo lyderių duetas: Kevinas Durantas per 40 minu. pelnė 24 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jamesas Hardenas per 41 min. įmetė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (6/10 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 7/8 baudų, 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kristapas Porzingis 17 (5/12 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 15, Timas Hardaway'us 11 (0/7 tritaškių).

„Nets“: Kevinas Durantas 24 (9/18 dvitaškių, 7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 23 (4/7 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 6/7 baudų, 9 atk. kam., 12 rez. perd.), LaMarcus Aldridge'as 15.