J. Valančiūnas išplėšė pratęsimą, tačiau N. Jokičiaus nesulaikiusi „Pelicans“ kapituliavo namuose

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (7/20) savo aikštėje priėmė „Denver Nuggets“ (12/12) ekipą su praėjusio sezono naudingiausiu lygos žaidėju Nikola Jokičiumi priešakyje.

J.Valančiūnas ir N.Jokičius surengė įspūdingus pasirodymus.<br>Reuter/Scanpix nuotr.

Dec 9, 2021, 6:41 AM, atnaujinta Dec 9, 2021, 6:45 AM

Pratęsimo pareikalavusioje kovoje 120:114 (35:33, 29:24, 16:20, 25:28, 15:9) pranašesni buvo Denverio klubo krepšininkai.

J.Valančiūnas tiesioginėje dvikovoje su N.Jokičiumi buvo ryškus – 29-erių uteniškis ketvirtojo kėlinio metu sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Likus žaisti 5 sek. iki ketvirčio pabaigos 213 cm ūgio lietuvis pataisė komandos draugo netaiklų metimą ir išlygino skaičius švieslentėje – 105:105.

Apskritai J.Valančiūnas per 39 ant parketo praleistas minutes įmetė 27 taškus (11/19 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis šioje dvikovoje pagal rezultatyvumą ir naudingumą nusileido lygos MVP N.Jokičiui.

Milžinas iš Serbijos per 36 minutes įmetė 39 taškus (17/20 dvit., 0/3 trit., 5/9 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų.

Vien per pratęsimą serbas sugebėjo pelnyti pirmuosius 11 „Nuggets“ taškų.

„New Orleans Pelicans“: Jonas Valančiūnas 27, Herbertas Jonesas 19, Brandonas Ingramas 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39, Willas Bartonas 20, Monte Morrisas 11, Aaronas Gordonas ir JaMychalas Greenas po 10.