Lyg iš natų žaidęs D. Sabonis svariai prisidėjo prie triuškinančios „Pacers“ pergalės

Antrąją pergalę iš eilės NBA iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (11/16). Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose rungtynėse Indianapolio klubas namuose 122:102 (36:29, 34:28, 26:19, 26:26) nugalėjo „New York Knicks“ (12/13) krepšininkus.

Domantas Sabonis iš žaidimo prametė vos vieną metimą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 9, 2021, 7:01 AM, atnaujinta Dec 9, 2021, 7:15 AM

Prie „Pacers“ pergalės svariai prisidėjo ir 25-erių 211 cm ūgio lietuvis.

Aukštaūgis iš žaidimo prametė vos vieną metimą ir per 33 ant parketo praleistas minutes įmetė 21 tašką (5/6 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius.

Nuo pat pirmųjų minučių į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai primetė varžovams savo žaidimo taisykles ir pranašumą augino lyg ant mielių.

Dviženklę persvarą „Pacers“ išsaugojo nuo pat antrojo kėlinio pradžios iki finalinės dvikovos sirenos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Chrisas Duarte, kuris per 30 aikštėje praleistų minučių įmetė 23 taškus.

Ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusios „Knicks“ ekipoje rezultatyviausias buvo R.J. Barrettas. Kanadietis įmetė 19 taškų.

„Indiana Pacers“: Chrisas Duarte 23, Mylesas Turneris 22, Domantas Sabonis 21, Malcolmas Brogdonas 16.

„New York Knicks“: R.J. Barrettas 19, Juliusas Randle'as 18, Alecas Burksas 15, Obis Toppinas 13.