Neįtikėtina LKL drama – pergalių neturinti Prienų „Labas GAS“ ekipa vos nepalaužė „Žalgirio“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau ramiai laukė mačo pabaigos akistatoje su vietos Prienų „Labas GAS“, tačiau prieniškiai lemiamu momentu sugrįžo į kovą. Sekmadienį žalgiriečiai LKL mače pirmavo akistatos pabaigoje 72:58, tačiau Prienai išlygino rezultatą 74:74 ir sukūrė nemenką intrigą. Vis dėlto paskutiniuoju metimu žalgiriečiai išplėšė pergalę 81:78 (20:21, 20:16, 20:16, 21:25) ir paliko prieniškius ir toliau be laimėjimų.

Kauno „Žalgiris“<br>G. Bitvinsko nuotr.
Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 12, 2021, 7:20 PM, atnaujinta Dec 12, 2021, 8:04 PM

Prienų klubas visą mačą žaidė taškas į tašką. Tačiau ketvirtame kėlinyje žalgiriečiai susiėmė ir pabėgo 72:58. Bet prieniškiai ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir likus minutei persvėrė rezultatą 78:76.

Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai, esant rezultatui 78:78, nepataikė, o likus kovoti 3 sek. pergalingą tritaškį įsmeigė Tyleris Cavanaugh.

Prienų ekipoje trenerio poste debiutavo buvęs žalgirietis Vidas Ginevičius.

„Būtų gal ir gerai, kad pralaimėtume šias rungtynes, kad suprastume, jog reikia gerbti visus varžovus, kokie jie bebūtų. Kas mes tokie? Eurolygoje turime tik tris pergales. Nesame tokie individualiai geri, kad leistume sau žaisti ne kaip komanda“, – kalbėjo po mačo „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas.

„Labas GAS“: Juwanas Durhamas 23 (10/13 dvit., 11 atk. kam., 3 blk, 31 naud. bal.), Jovanas Kljajičius 20 (6/10 dvit., 1/5 trit.), Erikas Venskus 12, Ignas Sargiūnas 8 (5 kl.), Justinas Jogminas 7.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 14 (5/8 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam.), Joshas Nebo 13 (5/6 dvit., 13 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 12 (3/8 trit.), Edgaras Ulanovas 10 (7 atk. kam.), Tai'us Websteris ir Lukas Lekavičius (9 rez. perd.) po 8.