15-ojo tarptautinio advokatų krepšinio turnyro nugalėtoja – Lietuvos advokatūros komanda

Vilniuje praūžė jau 15-asis tarptautinis advokatų krepšinio turnyras Lietuvos Advokatūros taurė, kuriame šiemet dalyvavo 8 komandos: Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Turkijos advokatūrų, Lietuvos teisininkų draugijos, Lietuvos teisėjų, taip pat advokatų kontorų „Valiūnas Ellex“, „Marger“ komandos.

Advokatų krepšinio turnyras.<br> E.Žaldario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Dec 13, 2021, 8:34 AM, atnaujinta Dec 13, 2021, 8:45 AM

Mykolo Romerio Universiteto krepšinio salėje teisininkai sužaidė 16 rungtynių.

Turnyro finale Lietuvos krepšininkai tradiciškai susitiko su Estijos advokatais. Įtemptoje kovoje Lietuvos advokatūros komanda iškovojo pergalę 24:17 ir devintą kartą tapo tradicinio advokatų krepšinio turnyro nugalėtoja.

Lietuvos advokatūrai taurę iškovojo advokatai Mindaugas Badaras, Vytautas Badaras, Andrius Būdvytis, Žilvinas Stašaitis, Edgaras Margevičius, Justas Vilys, Edvinas Lenkauskas.

Rungtynėse dėl trečios vietos pirmą kartą turnyre dalyvavę Lietuvos teisininkų draugijos krepšininkai permainingoje kovoje įveikė Turkijos advokatus iš Ankaros.

Geriausiai iš Lietuvos advokatų kontorų pasirodžiusiai komandai „Valiūnas Ellex“ įteiktas specialus prizas – geriausios advokatų kontoros–turnyro dalyvės taurė.

Naudingiausio turnyro žaidėjo apdovanojimas įteiktas Lietuvos advokatūros žaidėjui Vytautui Badarui.

Apdovanojimus turnyro nugalėtojams įteikė buvęs Lietuvos advokatūros pirmininkas Rimas Andrikis, Lietuvos advokatūros Tarybos narys Tomas Bagdanskis ir turnyro organizatorius – advokatų sporto klubo ADVOCO valdybos pirmininkas Gytis Gaurilčikas.