Antrajame kėlinyje CSKA krepšininkus užspaudusi UNIKS iškovojo triuškinančią pergalę

Kazanės UNIKS (9/6) svečiuose nepasigailėjo kito Rusijos klubo – Maskvos CSKA (9/6). Kazanės krepšininkai 15-оjo turo Eurolygos rungtynes laimėjo 88:67 (27:21, 19:7, 26:23, 16:16)

Įsisiūbuojanti Maskvos CSKA komanda siekia revanšo prieš Kazanės UNIKS.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 15, 2021, 6:52 PM, atnaujinta Dec 15, 2021, 11:32 PM

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo Maskvos klubas, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai sugebėjo spurtuoti 11:2 ir kėlinį laimėjo šešiais taškais.

Šeimininkams mirtinas buvo antrasis ketvirtis. Kazanės krepšininkai CSKA klubui leido pelnyti tik 7 taškus ir kėlinį laimėję 12-os taškų skirtumu į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 46:28.

Po pertraukos raudonarmiečiams atsilikimo nepavyko sumažinti ir skirtumas tarp komandų netgi padidėjo – 72:51. Paskutinysis kėlinys buvo tik oficialus rungtynių užbaigimas ir Kazanės ekipa šventė triuškinančią pergalę.

Kazanės krepšininkus į priekį vedė Mario Hezonja. Kroatas per 33 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes užbaigė su 26 naudingumo balais.

Marius Grigonis per 13 minučių pelnė 3 taškus (1/3 trit.), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

CSKA: Tornike Šengelija 20 (6 аtk.kam.), Aleksėjus Švedas 13, Iffe Lundbergas 12.

UNIKS: Mario Hezonja 18 (10 atk.kam.), Isaiah Canaanas 16, OJ Mayo 14, Lorenzo Brownas ir Johnas Brownas po 10.

Raudonarmiečiai prieš rungtynes buvo iškovojusi keturias pergales paeiliui ir po 15 turų turėdami 9 pergales savo sąskaitoje užima šeštą vietą Eurolygoje.

UNIKS per pastarąsias devynerias rungtynes šventė 7 pergales, o abu pralaimėjimai buvo patirti trijų taškų skirtumu. Kazanės krepšininkai taip pat turi 9 pergales ir lentelėje užima penktą vietą.

Rusijos klubai šį sezoną jau buvo susitikę vietinėse pirmenybėse. Tuomet 69:64 stipresni buvo namuose rungtyniavę Kazanės krepšininkai.