Šešėlyje: G. Petronytė į Eurolygos čempionių krepšį įmetė tik kartą

Venecijos „Reyer“ krepšininkės atkakliai priešinosi stipriausiai Europos komandai, bet antradienį Eurolygos devintojo turo rungtynėse namie pripažino Jekaterinburgo UGMK pranašumą 67:74.

Gintarė Petronytė.<br>FIBA nuotr.

Dec 15, 2021, 12:27 AM

Italijos čempionėms antradienį labai trūko vidurio puolėjos Gintarės Petronytės indėlio. Lietuvė žaidė tik 7 min. ir pelnė vos 1 tašką (0/3 dvitaškių, 1/2 baudų).

Nors vidurio puolėja buvo neatpažįstama, „Reyer“ įtampą išsaugojo iki paskutinių minučių. Tiesa, UGMK beveik visą laiką pirmavo, tačiau Venecijos krepšininkės kelis kartus persvėrė rezultatą ir atsitiesė, kai varžovės trečiajame kėlinyje padidino skirtumą iki 13 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Reyer“ sumažino atsilikimą iki 4 taškų, bet pabaigoje tiksliau žaidė viešnios iš Rusijos.

Eurolygos čempionės vardą ginanti UGMK laimėjo visas 9 rungtynes, yra vienintelė nė sykio nesuklupusi komanda ir tvirtai pirmauja A grupėje. „Reyer“ iškovojo 3 pergales ir užima šeštąją vietą.

Kitos Eurolygos devintojo turo rungtynės vyks trečiadienį ir ketvirtadienį.

A grupė

Venecijos „Reyer“ – Jekaterinburgo UGMK 67:74. G.Petronytė („Reyer“) – 1 tšk. (0/3 dvitaškių, 1/2 baudų), 7 min.

Lentelė: UGMK – 9, Prahos USK ir Salamankos „Perfumerias Avenida“ – po 6, „Lattes-Montpellier“ – 4, Rygos TTT ir „Reyer“ – po 3, Maskvos MBA – 2, „Szekszard“ – 0.