CSKA išvargo sunkią pergalę Berlyne

Maskvos CSKA klubas išsigelbėjo Eurolygos mače su Berlyno ALBA. Rusai rungtynių pabaigoje galiausiai palaužė vokiečius 93:90 (23:21, 25:27, 21:25, 24:17).

CSKA komanda.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 17, 2021, 7:43 PM, atnaujinta Dec 17, 2021, 10:59 PM

Pagirtinai kovoję šeimininkai po trijų kėlinių turėjo 4 taškų pranašumą 73:69. Tačiau CSKA kėlinį pradėjo spurtu 5:0 ir perėmė iniciatyvą. Mačo pabaigoje prabilo Tornike Šengelija, kurio taiklūs metimai padidino CSKA persvarą 89:84. Per likusį laiką vokiečiams nepavyko pavyti varžovų, tad Maskvos klubas šventė pergalę.

CSKA į priekį vedė Johannesas Voigtmannas, kuris pelnė 16 taškų. ALBA gretose nesulaikomai žaidė Maodo Lo, kuris įmetė 26 taškus ir surinko net 34 naudingumo balus.

ALBA: Maodo Lo 26, Marcusas Erikssonas 18 (5/10 trit.), Oscaras Da Silva 13.

CSKA: Johannesas Voigtmannas 16 (4/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Willas Clyburnas 15 (6 atk. kam.), Aleksejus Švedas 14, Joelis Bolomboy'us ir Tornike Shengelia (10 atk. kam.) po 12.