Lemiamu metu Kazanėje subyrėjęs „Žalgiris“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Tris kėlinius lygiai žaidęs Kauno „Žalgiris“ lemiamu metu patyrė pralaimėjimą prieš Kazanės „Uniks“ komandą. Nerezultatyviose rungtynėse kauniečiai penktadienį Eurolygoje rusams nusileido 53:66 (12:13, 11:13, 19:16, 11:24).

Lemiamu metu Kazanėje subyrėjęs „Žalgiris“ patyrė dar vieną pralaimėjimą.<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Dec 17, 2021, 5:39 PM, atnaujinta Dec 17, 2021, 8:51 PM

Rungtynės prasidėjo klampiomis atakomis. Žalgiriečiai sunkiai rinko taškus, tačiau varžovai taip pat atsakė nesėkmingais metimais. Vis dėlto po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo taško persvarą 13:12.

Antrame kėlinyje vaizdas nekito, maža to, komandoms dar sunkiau sekėsi rinkti taškus. Kauno ekipoje pulsą palaikė Joshas Nebo, kurio dėjimai neleido pabėgti rusams. Vis dėlto po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą 26:23.

Po ilgosios pertraukos puolimas šiek tiek pagyvėjo, o šeimininkų komandoje ėmė siautėti Mario Hezonja, kuris smeigė tris tolimus metimus, leidusius perimti iniciatyvą, 42:35. Tiesa, 6 iš eilės žalgiriečio Janio Strielneko taškai leido išlyginti rezultatą 42:42.

Nepaisant to, ketvirtą kėlinį rusai pradėjo spurtu 10:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą 52:42. Netrukus skirtumas dar labiau išaugo (60:44), o rungtynių nugalėtojas tapo aiškus anksčiau laiko.

„Žalgiris“: M.Blaževičius 9, J.Strelniekas 9, T.Cavanaugh 8, E.Ulanovas 7 (5 atk. kam.), J.Nebo 7 (7 atk. kam.), N.Giffey 5, M.Kalnietis 5 (5 rez. perd.), T.Websteris 3 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Z.Dragičius 0, A.Milaknis 0, L.Lekavičius 0.

„Unics“: M.Hezonja 20, I.Canaanas 11, T.Jekiri 11.