Po vangios „Žalgirio“ pergalės LKL – J. Zdovco atodūsis: „Trūko nusiteikimo“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai LKL čempionate sekmadienį iškovojo 12-ąją pergalę ir yra lyderiai, tačiau mačas su Alytaus „Dzūkija“ (78:70) nebuvo lengvas treneriui Jure Zdovcui.

„Žalgirio“ ir „Dzūkijos“ rungtynės.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Dec 19, 2021, 10:49 PM, atnaujinta Dec 19, 2021, 11:05 PM

„Trūko ir energijos, ir nusiteikimo. Bet su tokia problema LKL rungtynėse susiduriame ne pirmą kartą.

Pagrindinė bėda yra tai, kad žaidėjai nėra susikoncentravę 100 procentų. Jie galvoja, kad galbūt čia jie pasitaupys, o už juos sužais kažkas kitas“, – kalbėjo slovėnas.

Po dviejų kėlinių kauniečiai namuose buvo atsilikę 32:34.

Vis dėlto trečiąjį kėlinį susiėmę kauniečiai laimėjo 31:13 ir išvengė nervingos pabaigos.

„Tokiose rungtynėse pasimato tikrieji žaidėjų charakteriai. Pasimato, ar žaidėjai supranta rungtynių svarbą ir gali kovoti“, – po mačo kalbėjo J.Zdovcas.

Kauno komanda žaidė be traumuotų Regimanto Minioto, Pauliaus Jankūno ir Joffrey Lauvergne'o, o ant parketo nepasirodė ir Janis Strelniekas, kuris gavo poilsio.

Itin nesėkmingai rungtynės susiklostė Zoranui Dragičiui. Slovėnas per 7 minutes prametė visus 5 metimus ir surinko minus 5 naudingumo balus.

Neblizgėjo ir Tai Websteris, kurio sąskaitoje – 5 taškai (2/7 metimų) ir 1 naudingumo balas per 15 minučių.

Slovėnui pavyko per pertrauką įtikinti žaidėjus, kad reikia susiimti.

„Tai buvo mandagus ir malonus pokalbis, nes nesu kvailas. Negaliu būti agresyvus, nes tai ne pirmas kartas, kai taip nutinka.

Jie protingi vyrai ir viską puikiai supranta. Girdėjau juos kalbančius prieš einant į drabužinę – jie sureagavo tinkamai“, – sakė J.Zdovcas.

„Mums rungtynės nebuvo blogos. Neblogai gynėmės, bet to maža.. Sakiau žaidėjams, kad jei išlaikysime lygų rezultatą, galime užsikabinti.

Vis dėlto susidūrėme su sunkumais puldami, kamuolys nevaikščiojo taip, kaip turėjo vaikščioti“, – teigė „Dzūkijos“ vairininkas Ramūnas Cvirka.