23 D. Motiejūno taškų nepakako: "Monaco" krito prieš Berlyno ALBA

„Monaco“ (6/11) krepšininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje. Donato Motiejūno atstovaujamas klubas išvykoje 84:92 (21:23, 9:17, 26:29, 28:23) nusileido Berlyno ALBA (6/11) krepšininkams.

D. Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ Berlyne meta iššūkį ALBA ekipai<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 22, 2021, 8:57 PM, atnaujinta Dec 22, 2021, 11:30 PM

ALBA krepšininkai į priekį šovė antrajame kėlinyje. Likus žaisti šešias minutes iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos albatrosai atsilikinėjo 25:26, tačiau Berlyno krepšininkai kėlinį užbaigė spurtu 15:4 ir į antrą rungtynių pusę žengė turėdami dviženklį pranašumą – 40:30.

Тrečiojo kėlinio metu „Monaco“ artėjo prie varžovų, tačiau ketvirčio galą ir vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir spurtavę 13:5 prieš lemiamą kėlinį turėjo jau 13-os taškų pranašumą (69:56).

Visgi D.Motiejūno ekipa ginklų nesudėjo ir likus rungtyniauti tris su puse minutes komandas skyrė tik 3 taškai (81:78). Tačiau, kaip šiose rungtynėse tapo įprasta ir vėl sėkmingiau kėlinį užbaigė ALBA ekipa.

Maodo Lo pelnė penkis taškus paeiliui ir suteikė savo ekipai tvirtą persvarą, kurią Berlyno krepšininkams pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

D.Motiejūnas ant parketo praleido nepilnas 18 minučių ir per jas pelnė 23 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir rungtynes baigė su 21 naudingumo balu.

ALBA: Benas Lammersas 18, Marcusas Erikssonas 15, Maodo Lo 12 (5 rez. per.), Yovelis Zoosmanas 9 (5 atk. kam.).

„Monaco“: Mike'as Jamesas 25 (8 rez. per.), Donatas Motiejūnas 23, Аlpha Diallo 11 (6 atk. kam., 6 rez. per.), Parisas Lee 10.

„Monaco“ ekipa per pastarąsias aštuonerias rungtynes šventė tik vieną pergalę ir po 17-os turų turėdami šešis laimėjimus užima 14-tą poziciją.

ALBA pralaimėjo nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir su šešiomis pergalėmis užima 15-tą vietą.