Jonas Valančiūnas po krepšiais buvo nesulaikomas, o „Pelicans“ padarė tai, ko šį sezoną dar nebuvo nutikę

Brandonas Ingramas surinko 28 taškus, Nickeilis Alexanderis-Walkeris antrajame kėlinyje pelnė net 22 taškus iš savo pelnytų 27, Jonas Valančiūnas po krepšiais susirinko 16 kamuolių, o „New Orleans Pelicans“ (11/21) antradienį savo aikštėje 111:97 (24:21, 27:28, 30:29, 30:19) įveikė „Portland Trail Blazers“ (13/19). Tai buvo pirmas kartas šį sezoną, kai „Pelicans“ laimėjo trečią mačą iš eilės.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-12-22 06:53, atnaujinta 2021-12-22 08:10

Nugalėtojams Lietuvos krepšinio rinktinės aukštaūgis per 31 minutę įmetė 10 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, blokavo metimą bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Du mačus iki tol laimėjusiam „Trail Blazers“ ekipos lyderis Damianas Lillardas pelnė 39 taškus. Jusufas Nurkičius pridėjo 17 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pelicans“ turėjo vieno taško persvarą – 81:80, tačiau Nickeilas Alexanderis-Walkeris pasistengė ir įmetė net 11 taškų iš eilės ir Naujojo Orleano atstovai pabėgo – 92:83.

D.Lillardo tempiama „Blazers“ po jo tritaškio dar priartėjo iki 91:92, tačiau tai buvo viskas, ką tądien galėjo padaryti svečiai – „Pelicans“ ir dar kartą spurtavo 10:1 ir pergalės neatidavė.

Naujojo Orleano klubas, pataikęs 52,5 proc. visų savo metimų „iš žaidimo“, laimėjo jau 8 mačą per pastarsias 13 rungtynių: sezono starte per 19 akistatų buvo iškovotos vos 3 pergalės.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 28 (10/15 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 27 naud.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 27 (6/9 trit.), Joshas Hartas 20 (6/6 dvit., 5/5 baud.), Guillermo Hernangomezas 13, Devonte Grahamas ir Jonas Valančiūnas (4/8 dvit., 16 atk. kam.) po 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39 (7/13 dvit., 6/11 trit., 7/8 baud., 7 rez. perd., 36 naud.), Jusufas Nurkičius 17, Normanas Powellas 16 (4/9 dvit., 2/5 trit.).