Majamis sutrypė nekaip žaidusią „Pacers“ – D. Sabonis prieš „Heat“ buvo kuklus

Dėl sumuštos šlaunies tris dvikovas praleidęs ir vėl į aikštę sugrįžęs Tyleris Herro surinko 26 taškus, tiek pat dar pridėjo Duncanas Robinsonas, o be trijų pagrindinių savo krepšininkų žaidusi „Miami Heat“ (19/13) namuose antradienį 125:96 (33:21, 35:24, 30:24, 27:27) nepasigailėjo Domanto Sabonio atstovaujamos „Indiana Pacers“ (13/19).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 22, 2021, 7:25 AM, atnaujinta Dec 22, 2021, 7:35 AM

Majamio klubas šiose rungtynėse tiesiog pašėlusiai mėtė tritaškius ir pakartojo ekipos rekordą – mačo pradžioje įkrito visi penki tolimi mesti metimai, o per rungtynes Majamis išmetė net 49 tritaškius. Tiesa, pataikė tik 22 (44,9 proc).

Domantas Sabonis šįkart nebuvo komandos vedliu – per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Šeimininkai neturėjo Jimmy Butlerio, Bamo Adebayo ir P.J. Tuckerio, tačiau tai nesutrukdė jiems dominuoti – jau po dviejų kėlinių jie pirmavo 23 taškų persvara – 68:45. Skirtumas siekė ir 33 taškus.

„Heat“ šiose rungtynėse 75 taškus pelnė NBA naujokų biržoje nepakviesti krepšininkai.

Indianos pralaimėjimą dar labiau apkartino Malcolmo Brogdono praradimas – jis pajuto skausmą Achilo sausgyslės srityje. Gynėjas per 8 minutes spėjo pelnyti tašką ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

„Mes ir toliau jį gydysime, žiūrėsime, kaip galime išspręsti šią situaciją“, – tikino „Pacers“ treneris Rickas Carlisle'as. – Akivaizdu, kad tai mums didelis praradimas. Mūsų ekipai tai buvo sunkus vakaras''.

Tai buvo pirmosios rungtynės treneriui R.Carlisle'ui, kuris gruodžio 9 d. buvo įtrauktas į NBA lygos sveikatos ir saugos protokolus po to, kai jam buvo diagnozuotas COVID-19. Strategas praleido 4 rungtynes.

„Majamis šiandien buvo nuostabus, – po triuškinimo tikino R.Carlisle'as. – Jie žaidė įspūdingą krepšinį. Tiesa, mes atrodėme negerai“.

„Heat“: Duncanas Robinsonas (4/6 dvit., 6/10 trit.) ir Tyleris Herro (3/9 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.) po 26, Maxas Strusas 18 (4/12 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), KZ Okpala 16 (5/6 dvit., 2/3 trit.), Gabe'as Vincentas 13.

„Pacers“: Carisas LeVertas (1/10 dvit.) ir Chrisas Duarte (3/4 trit.) po 17, Oshae Brissettas 14 (2/2 trit.), Domantas Sabonis 12 (4/9 dvit.).