„Uniks“ žvaigždes pamokęs R. Jokubaitis džiaugėsi sukurtu Kalėdų stebuklu: „Negaliu nustoti šypsotis“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15/2) ekipa, kurioje rungtyniauja Rokas Jokubaitis, pirmąjį Eurolygos ratą užbaigė pirmaudama turnyrinėje lentelėje. Trečiadienį vykusiose rungtynėse Katalonijos klubas sugebėjo panaikinti triuškinantį deficitą ir po pratęsimo pareikalavusios kovos 111:109 (27:28, 10:18, 20:28, 37:20, 17:15) pranoko Kazanės „Uniks“ (10/7) krepšininkus.

R.Jokubaitis įmetė 11 taškų.<br>„Barcelona“ tviterio nuotr.

Dec 23, 2021, 8:35 AM, atnaujinta Dec 23, 2021, 8:39 AM

Iki trečiojo kėlinio vidurio rungtynės vyko pagal svečių iš Rusijos scenarijų.

Savo žiūrovų akivaizdoje prie sienos prispausta „Barcelona“ nevengė klaidų tiek puldama priešininkų krepšį, tiek ir gindamasi nuo Kazanės ekipos atakų.

Vienu metu „Uniks“ visiškai nutildė „Palau Blaugrana“ arenos tribūnas ir ėmė triuškinti varžovus – 71:51.

Vis dėlto per anksti pergalę patikėję svečiai patys ėmė klysti, o užsivedusi „Barcelona“ vis labiau mažino turimą deficitą.

Po taiklių Nikola Mirotičiaus baudų metimų katalonams pavyko išplėšti pratęsimą, kurio pabaigoje dramatišką pergalę nukalė taiklūs Roko Jokubaičio metimai.

„Labai daug emocijų. Šią akimirką negaliu nustoti šypsotis, nes mums pavyko iškovoti pergalę „Palau“ atsiliekant 20 taškų skirtumu. Neįtikėtinas jausmas.

Ši pergalė mums yra labai svarbi.

Blogai žaidėme net tris kėlinius, tačiau vis tiek išplėšėme pergalę prieš pat Kalėdas...

Būtų labai blogai į Kalėdų pertrauką žengti su pralaimėjimu. Šią akimirką turime daug ką pataisyti ir judėti į priekį, tačiau dabar džiaugiuosi – tai buvo įspūdinga pergalė“, – po rungtynių kalbėjo R.Jokubaitis.

21-erių lietuvis prie „Barcelona“ pergalės prisidėjo pelnydamas 15 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudos), perimdamas 2 kamuolius, atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkdamas 11 naudingumo balų.