Šaras jau buvo palaidojęs mintis apie pergalingas švenčių nuotaikas: „Nesitikėjau“

„Nesitikėjau“, – apie 20 taškų deficito panaikinimą pasibaigus rungtynėms su Kazanės „Uniks“ kalbėjo „Barcelona“ ekipos strategas Šarūnas Jasikevičius.

Š.Jasikevičius (kairėje) neslėpė džiaugsmo po sunkios pergalės namuose.<br>„Barcelona“ tviterio nuotr. koliažas.

Dec 23, 2021, 10:05 AM, atnaujinta Dec 23, 2021, 10:59 AM

Trečiadienį lietuvio treniruojamas Katalonijos klubas po itin dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos namuose 111:109 (27:28, 10:18, 20:28, 37:20, 17:15) palaužė Kazanės „Uniks“ krepšininkus ir Eurolygoje iškovojo devintąją pergalę iš eilės.

Sunkios pergalės vaisius nuskynęs 45-erių Š.Jasikevičius po dvikovos pasidžiaugė pakartotu Stambulo „Fenerbahce“ rekordu ir atskleidė įspūdingo sugrįžimo priežastis.

„Kalbant atvirai, trečiojo kėlinio viduryje nesitikėjau, kad sugebėsime sugrįžti į rungtynes. Labiausiai norėjosi sumažinti deficitą ir sukelti priešininkams abejonę, kad kažkas gali atsitikti. Taip ir įvyko.

Trečiojo kėlinio pabaigoje buvome geresni, o dar geresne komanda tapome ketvirtojo ketvirčio metu. Šią pergalę mums padovanojo puolimas.

Negaliu kalbėti už priešininkus, bet mes susikūrėme sau galimybę ir ja pasinaudojome.

Po pirmojo rato pralaimėjome tik dvejas rungtynes ir pakartojome „Fenerbahce“ rekordą. Šiuo sezono momentu žaidėjams būtina surasti papildomos motyvacijos, todėl užsiminiau apie šį teiginį.

Nežinau, ar jis kiek nors padėjo, bet tai buvo dar vienas ir teiginių kabintis į šią pergalę.

Tai dar vienas nedidelis laimėjimas ilgo sezono metu. Džiaugiuosi, kad mums pavyko iškovoti pergalę“, – kalbėjo Šaras.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?