Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Niujorko „Knicks“ (15/18) ekipa, kuri namuose 101:87 (30:21, 31:30, 20:15, 20:21) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (15/17) klubą.

Į „Knicks“ rotaciją grįžusio K. Walkerio trigubas dublis padėjo įveikti „Hawks“ krepšininkus<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 25, 2021, 10:19 PM

NBA lygoje pirmose Kalėdinėse rungtynėse „New York Knicks“ (15/18) namuose 101:87 (30:21, 31:30, 20:15, 20:21) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (15/17) klubą.

„Knicks“ į priekį išsiveržė jau rungtynių pradžioje ir sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes komandas jau skyrė 16 taškų skirtumas – 19:3.

Visgi, „Hawks“ krepšininkams pavyko priartėti prie varžovų antrajame kėlinyje ir likus rungtyniauti 3 minutes iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos svečiai atsiliko tik keturiais taškais – 51:47. Tačiau Atlantos krepšininkai ties čia ir sustojo, o Niujorko ekipa antrąjį kėlinį užbaigė su dviženklė persvara – 61:51.

Аntroje rungtynių pusėje šeimininkai toliau sėkmingai kontroliavo rungtynių situaciją ir užtikrintai šventė pergalę 14-kos taškų persvara – 101:87.

„Knicks“ į pergalę vedė neseniai į rotaciją sugrįžęs Kemba Walkeris. Amerikietis į aikštelę sugrįžo tik dėka NBA lygą šienaujančio koronaviruso. Kalėdinėse rungtynėse įžaidėjas pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Knicks“: Julius Randle’as 25 (12 atk. kam.), Quentinas Grimesas ir Evanas Fournier (5 atk. kam.) po 15, Kemba Walkeris 10 (10 atk. kam., 12 rez. per.).

„Hawks“: Johnas Collinsas (8 atk. kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius (5 atk. kam.) po 20, Skylaras Maysas 11, Camas Reddishas 10 (6 atk. kam.).