Domantas Sabonis sugrįžo į NBA kovas po blauzdos traumos, bet „Pacers“ krito Čikagoje

NBA čempionate Domantas Sabonis grįžo aikštę, bet naktį į sekmadienio į pirmadienį jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (14/20) komanda išvykoje 105:113 (27:33, 21:30, 31:24, 26:26) pralaimėjo „Chicago Bulls“ (20/10) krepšininkams.

Domantas Sabonis pelnė 14 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

2021-12-27 07:22, atnaujinta 2021-12-27 07:44

25 metų D.Sabonis dėl dešinės blauzdos skausmų praleido pastarąsias „Pacers“ rungtynes, bet trauma nebuvo sunki.

Sugrįžęs lietuvis per 35 min. pelnė 14 taškų (5/16 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius, padarė 1 klaidą ir 1 sykį prasižengė.

Tai buvo 24-asis D.Sabonio dvigubas dviženklis šį sezoną.

Tiek pat sykių dviem dviženkliais skaičiais džiugino ir Jonas Valančiūnas.

„Pacers“ visas rungtynes vijosi šeimininkus, bet nesėkmingai.

Po dviejų kėlinių svečiai atsiliko 48:63, po pertraukos sumažino atsilikimą iki 79:87, tačiau intrigos taip ir neatkūrė.

„Pacers“ rungtyniavo be vieno lyderių Malcolmo Brogdono ir Jeremy Lambo, o „Bulls“ ekipai dėl COVID-19 apribojimų nevadovavo treneris Billy Donovanas. Jį pakeitė asistentas Chrisas Flemingas.

Čikagos ekipą tempė sugrįžęs Zachas LaVine'as, kuris per 33 min. pelnė 32 taškus.

„Pacers“ gretose rezultatyviausias buvo Caris LeVertas, kuris per 39 min. surinko 27 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 32 (7/9 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 5 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 24 (8/19 dvitaškių, 5/7 baudų), Nikola Vučevičius 16 (5/7 dvitaškių, 15 atk. kam.), Javonte Greenas 13.

„Pacers“: Caris LeVertas 27 (6/12 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 6/7 baudų, 9 rez. perd.), Mylesas Turneris 19 (9/14 dvitaškių, 5 atk. kam.), Chrisas Duarte 16 (5 atk. kam.), Domantas Sabonis 14 (5/16 dvitaškių, 16 atk. kam., 5 rez. perd.), Justinas Holiday 10.