Lietuviškųjų baskų vargai tęsiasi: liko be trenerio ir Ispanijoje skaudžiai tėškėsi į purvą

Antradienį vykusiose Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse dar vieną skaudų antausį gavo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8/7) ekipa.

R.Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 29, 2021, 7:21 AM

Baskų klubas varžovų tvirtovėje 79:97 (15:28, 11:24, 24:18, 29:27) krito prieš Saragosos „Casademont“ (6/9) krepšininkus.

Naudingiausiai tarp lietuvių pasirodė R.Giedraitis.

29-erių 200 cm ūgio puolėjas per 29 ant parketo praleistas minutes įmetė 13 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo metu 23-ejų T.Sredekerskis per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Mattas Mobley.

Šiose rungtynėse „Baskonia“ vertėsi be vyriausiojo trenerio Neveno Spahijos, kuriam rungtynių dieną buvo nustatytas koronavirusas.