Šiauliečių debiutas tarptautinėje arenoje apkarto: krito dviejų pratęsimų pareikalavusioje kovoje

Į Europos krepšinio arenas sugrįžę Šiaulių „Šiauliai-7bet“ krepšininkai (0/1) debiutavo Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) pirmenybėse.

Antanas Sireika<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 29, 2021, 7:12 AM

Vis dėlto Antano Sireikos auklėtiniams pergalės iškovoti nepavyko – šiauliečiai Rygoje po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos 104:107 (24:22, 25:21, 6:18, 28:22, 11:11, 10:13) krito prieš Čekijos Brno „Basket Brno“ (3/0) krepšininkus.

Tiksint paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Šiauliai“ turėjo šešių taškų deficitą, tačiau taiklus E.Stankevičiaus tritaškis su pražanga ir pratęsimą išplėšęs I.Armwoodo metimas atvedė A.Sireikos kariauną į papildomų penkių minučių kėlinį.

Jame toliau tęsėsi dramatiška kova.

Pratęsimo metu besivejančios komandos vaidmenyje jau buvo Čekijos klubas. Vis dėlto po taiklaus J.Krakovičiaus dvitaškio komandos dar kartą buvo priverstos žaisti pratęsimą 94:94.

Antrojo pratęsimo metu savo pranašumą įrodžiusi „Brno“ šventė dramatišką pergalę ir ENBL pirmenybėse vis dar liko nenugalėta.

Šiauliečių gretose rezultatyviausiai sužaidė po 19 taškų įmetę J.Elmore'as ir E.Stankevičius.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?