Prieš NBA čempionus žaidęs I. Brazdeikis pagerino savo statistiką, tačiau ne „Magic“ pergalių skaičių

Lietuvos pasą turintis Ignas Brazdeikis NBA sužaidė ilgiausiai aikštėje šį sezoną ir kovojo jis prieš čempionus, tačiau pergalės skonio nepajuto. 22-ejų puolėjas prieš „Milwaukee Bucks“ (24/13) komandą varžėsi 21 minutę, tačiau jo atstovaujama autsaiderė „Orlando Magic“ (7/29) namuose 118:136 (24:32, 27:31, 34:33, 33:40) buvo priversta ir vėl kapituliuoti.

Ignas Brazdeikis.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 31, 2021, 6:53 AM

Lietuvis iš viso pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo šio sezono I.Brazdeikio taškų rekordas – iki tol jis akistatoje su „Atlanta Hawks“ pelnė 6 taškus.

Tačiau „Magic“ antrąkart šiame sezone krito nuo „Bucks“.

Tiesa, dėl COVID-19 reglamento šeimininkų ekipoje nežaidė Jalenas Suggsas, Terrence'as Rossas, Cole'as Anthony, Robinas Lopezas ir Mo Bamba.

Orlando komanda nesulaikė Giannio Antetokounmpo, kuris per 31 minutę įmetė 33 taškus (12/18 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Maža to – 16 taškų jis įmetė ketvirtame kėlinyje.

136 pelnyti taškai – naujasis „Bucks“ sezono rekordas.

„Magic“: Franzas Wagneris 20, Moritzas Wagneris 19 (1/8 trit.), Gary Harrisas 17, R.J. Hamptonas 15, Wendellis Carteris 14 (10 atk. kam.), Timas Frazieras 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (12/18 dvit., 6/6 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 4 kld., 37 naud.), Jrue Holiday 25 (5/7 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 37 naud.), Khrisas Middletonas 22, DeMarcusas Cousinsas 15, Bobby Portisas, Wesley Matthewsas ir Donte DiVincenzo po 11.