Viruso pančiai nesugriovė naujametinių „Celtics“ planų: šventė užtikrintą pergalę

Koronaviruso išretinta „Boston Celtics“ (17/19) ekipa NBA pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę. Vos aštuoniese žaidę „keltai“ savo žiūrovų akivaizdoje 123:110 (32:20, 35:21, 33:36, 23:33) pranoko „Phoenix Suns“ (27/8) krepšininkus.

Aštuoniese žaidęs Bostono klubas šventė užtikrintą pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2022, 7:52 AM, atnaujinta Jan 1, 2022, 7:53 AM

Dar pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą susikrovęs Bostono klubas nemažino apsukų.

Antrojo ketvirčio metu aikštės šeimininkai jau buvo priekyje 30 taškų skirtumo, apskritai antrąjį kėlinį „Celtcs“ laimėjo 35:21.

Po pertraukos „Suns“ bandė sugrįžti į rungtynes ir vis labiau mažino atsilikimą, tačiau dviženklę persvarą iki rungtynių pabaigos išsaugoję aiškės šeimininkai šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas. Abu jie įmetė po 24 taškus.

„Suns“ gretose rezultatyviausias buvo Devinas Bookeris. Jo sąskaitoje – 22 taškai.

„Boston Celtics“: Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas po 24, Joshas Richardsonas 19, Romeo Langfordas 16, Grantas Williamsas 15.

„Phoenix Suns“: Devinas Bookeris 22, Cameronas Johnsonas 20, Jalenas Smithas 19, Chrisas Paulas 14.