Ant NBA parketo vėl išbėgęs D. Sirvydis liko be taškų

Dar vieno šanso už Atlando sulaukė „Detroit Pistons“ (6/28) garbę ginantis Deividas Sirvydis. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse lietuvis padėjo savo atstovaujamai ekipai dvikovoje prieš „San Antonio Spurs“ (14/21) krepšininkus.

Deividas Sirvydis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2022, 7:44 AM, atnaujinta Jan 2, 2022, 8:11 AM

Šį kartą, po pratęsimo pareikalavusios kovos, 117:116 (20:29, 32:30, 33:22, 20:24, 12:11) pranašesnis buvo Detroito klubas.

21-erių D.Sirvydis ant parketo praleido 5 minutes, o per jas nė karto neatakavo krepšio ir atkovojo 3 kamuolius.

Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau sekėsi svečiams, kurie vienu metu turėjo net 24 taškų pranašumą, tačiau „Pistons“ vis labiau ėmė artėti prie savo priešininkų ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą.

Paskutinėmis akistatos sekundėmis Keldomas Johnsonas pataikė vieną iš dviejų baudos metimų ir nepasinaudojo šansu išplėšti „San Antonio Spurs“ ekipai pergalę – komandos keliavo į pratęsimą.

Jame sėkmingiau pasirodžiusi „Pistons“ šventė šeštąją šio sezono pergalę. Lemiamą ir pergalingų tapusį metimą pataikė Saddiqas Bey.

„Detroit Pistons“: Hamidou Diallo 34, Saddiqas Bey'us 21, Luka Garza 20, Cassiusas Stanley 19, Derrickas Waltonas 11.

„San Antonio Spurs“: Brynas Forbesas 27, Devinas Vassellas 19, Derrickas White’as 18, Jakobas Poeltlas 15.