Dominavusio D. Sabonio nepakako – „Pacers“ krito Klivlande

NBA lygoje įspūdingą pasirodymą surengė Domantas Sabonis, tačiau jo atstovaujamas „Indiana Pacers“ (14/23) klubas išvykoje 104:108 (30:30, 26:28, 28:30, 20:20) nusileido „Cleveland Cavaliers“ (21/16) ekipai.

Dominavusio D. Sabonio nepakako<br> AP/Scanpix nuotr.

2022-01-03 06:57

Pergalingą spurtą šeimininkai pradėjo ketvirto kėlinio pradžioje. Rezultatui esant lygiam – 90:90, pelnė septynis taškus paeiliui ir „Pacers“ ekipai teko laukti daugiau nei tris minutes, kol pagaliau tikslų metimą pataikė D.Sabonis.

Visgi, lietuvio taškai svečių neatgaivino. Naujoko, Evano Mobley vedami „Cavaliers“ likusio laiko metu laikė solidžią persvarą ir į paskutinę minutę žengė turėdami solidų – 7 taškų pranašumą (105:98). Indianapolio krepšininkai dar sugebėjo pataikyti du tritaškius, tačiau tai nieko nepakeitė.

Domantas Sabonis per 39 minutes surinko 32 taškus (7/12 dvit., 3/4 trit., 9/10 baudos), 13 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 3 klaidas.

„Cavaliers“: Evanas Mobley 24 (9 atk. kam., 4 rez. per.), Kevinas Love'as 20 (8 atk. kam., 4 rez. per.), Jarrettas Allenas 18 (11 atk. kam., 3 blok.), Lamaras Stevensas 15, Lauri Markkanenas 12 (6 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 32 (13 atk. kam., 7 rez. per.), Duane'as Washingtonas 20, Justinas Holiday 18, Mylesas Turneris 12 (10 atk. kam., 3 blok.), Keiferas Sykesas 10 (5 rez. per.).