Lietuviškoje Italijos ekipų dvikovoje – rezultatyvus A. Velička ir M. Echodo klubo pergalė

Italijos krepšinio čempionato 13-ajame ture Martyno Echodo atstovaujamas Venecijos „Reyer“ (6/7) namuose priėmė Neapolio „GeVi“ (7/6) ekipą su Arnu Velička. 79:75 (14:20, 22:22, 18:13, 25:20) pergalę šventė šeimininkai.

Martynas Echodas.<br> Venezia Reyer twitter nuotr.

Jan 6, 2022, 12:05 AM, atnaujinta Jan 6, 2022, 12:14 AM

Martynas Echodas rungtyniavo tik 9 minutes ir per jas pasižymėjo 5 taškais (1/7 dvit., 3/ 4 baudos), 3 atkovotais ir 2 prarastais kamuoliais ir –3 naudingumo balais.

A.Velička rungtyniavo kur kas geriau. Lietuvis per 27 minutes surinko 17 taškų (1/6 dvit., 4/7 trit., 3/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

„Reyer“: Mitchellas Wattas 20 (7 atk. kam.), Michele Vitali 16 , Stefano Tonutas – 15.

„GeVi“: Markisas McDuffie ir Arnas Velička (4 per. kam., 4 kld.) po 17, Jeremy Pargo 13 (5 rez. per., 4 kld.), Jordanas Parksas – 11 (6 atk. kam., 5 kld.).