„Barcelona“ sugrįžimas po COVID-19 karantino apkarto – Š. Jasikevičiaus kariauna krito po pratęsimo

Sugrįžtuvės po COVID-19 protrūkio komandoje „Barcelona“ klubui lėmė nesėkmę. Nuo koronaviruso išsigydžiusio Šarūno Jasikevičiaus vedamai katalonų ekipai nosį po pratęsimo 95:96 (17:25, 27:12, 15:23, 27:26, 9:10) nušluostė Manresos BAXI (9/6) krepšininkai. Tai buvo pirmasis katalonų mačas po gruodžio 30-sios, po kurios ekipa pateko į karantiną ir antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Šarūnas Jasikevičius<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rokas Jokubaitis.<br>Barca Basket nuotr.
Rokas Jokubaitis.
 Šarūnas Jasikevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 9, 2022, 8:59 PM

Namie kovojusi „Barcelona“ ne kartą pirmavo, tačiau persvarą kaskart tirpo.

Likus žaisti 56 sekundėms Nikola Mirotičius rezultatą išlygino 84:84, „Barcelona“ apsigynė, o Rokas Jokubaitis likus 6 sekundėms išvedė katalonus į priekį – 86:84. Vis tik per likusį laiką S.Francisco sugebėjo atsakyti dvitaškiu – 86:86.

Tas pats N.Mirotičiua pratęsimo pabaigoje pataikė tik vieną baudą ir „Barcelona“ pirmavo 95:93. Tačiau tritaškį pataikęs Joe Thomassonas padėjo tašką mače – 96:95.

Barselonos komanda rungtynes žaidė po gana ilgos pertraukos – pastarąjį kartą katalonų klubas gruodžio 30 dieną susitiko su Vitorijos „Baskonia“ klubu ir tą susitikimą taip pat pralaimėjo – 75:94.

Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (8 atk. kam.), Nigelas Hayesas 17 (6 atk. kam.), Sertačas Šanli 16, Rokas Jokubaitis 15 (6 atk. kam., 4 rez. per.).

BAXI: Sylvainas Francisco 25, Chima Moneke 18 (13 atk. kam.), Ismaelis Bako 14, Luke’as Maye 12.