Domantas Sabonis pasižymėjo trigubu dviženkliu, bet „Pacers“ išretėjusiomis gretomis krito po pratęsimo Bostone

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Domantas Sabonis vėl siautėjo aikštėje, tačiau jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (15/26) svečiuose po pratęsimo 98:101 (17:23, 22:19, 21:26, 29:21; 9:12) pralaimėjo „Boston Celtics“ (20/21) ekipai.

Domantas Sabonis pelnė 11 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

2022-01-11 06:53, atnaujinta 2022-01-11 07:43

„Pacers“ klubui tai buvo septintasis pralaimėjimas per aštuonerias rungtynes.

25 metų D.Sabonis surinko trigubą dviženklį: puolėjas s per 44 min. pelnė 11 taškų (3/12 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 23 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat perėmė 1 kamuolį ir padarė 4 klaidas.

„Pacers“ krepšininkai po dviejų kėlinių atsiliko 39:42, o po trijų – 60:68, tačiau ketvirtajame išlygino rezultatą ir pirmavo 89:85 likus 45 sek.

Tačiau per likusį laiką šeimininkai išsigelbėjo ir teko žaisti pratęsimą.

Per pratęsimą „Pacers“ iškart atsiliko 91:96, paskui beveik pasivijo 98:99, tačiau pergalingus taškus pelnė šeimininkai.

„Pacers“ komandai trūko net šešių krepšininkų – nežaidė Malcolmas Brogdonas, Chrisas Duarte, Justinas Andersonas, Goga Bitadze, Caris LeVertas ir T.J.Warrenas.

Rezultatyviausias buvo atsarginis Torrey Craigas, pelnęs 19 taškų.

„Celtics“ komandai Jaylenas Brownas per 43 min. pelnė 26 taškus (8/20 dvitaškių) ir atkovojo 15 kamuolių.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 26 (8/20 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 15 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 24 (7/14 dvitaškių, 0/7 tritaškių, 10/11 baudų, 12 atk. kam.), Robertas Williamsas 14 (12 atk. kam.), Marcus Smartas 11.

„Pacers“: Torrey Craigas 19 (5/8 dvitaškių, 3/4 tritaškių), Lance'as Stephensonas 14, Justinas Holiday, Domantas Sabonis (3/12 dvitaškių, 5/6 baudų, 23 atk. kam., 10 rez. perd.), Keiferis Sykesas ir Jeremy Lambas po 11.