Eurolygos mače Stambule „Fenerbahce“ ir be savo lyderių sustabdė įsibėgėjusį „Olympiakos“

Koronaviruso sujauktos Eurolygos 20-asis turas antradienį prasidėjo rungtynėmis Stambule, kur „Fenerbahce“ (8/10) įtikinamai nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (12/6) ekipą 94:80 (11:17, 25:22, 30:20, 28:21).

„Olympiakos“ dėl koronaviruso nežaidė dvi savaites.<br> Klubo nuotr.

Jan 11, 2022, 7:46 PM, atnaujinta Jan 11, 2022, 9:47 PM

Svečių komanda po sėkmingos pradžios ėmė byrėti antrojo kėlinio pabaigoje, kai treneris Georgios Bartzokas gavo dvi technines pražangas.

Po dviejų kėlinių šeimininkai dar atsiliko 36:39, bet antrąją pusę pralaimėjo 58:41.

„Fenerbahce“ pataikė 15 tritaškių iš 29 ir pasiekė sezono rekordą.

Net šeši šeimininkų žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Fenerbahce“: Melihas Mahmutoglu 17 (4/5 tritaškių), Achille Polonara 15 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Dyshawnas Pierre‘as 14, Devinas Bookeris 12 (6 atk. kam..), Marko Guduričius ir Pierria Henry (8 rez. perd.) po 11.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey (4/7 tritaškių) ir Kostas Sloukas (7 rez. perd.) po 14, Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou po 12.

Graikijos klubas iki šio mačo buvo laimėjęs 6 iš 7 pastarųjų rungtynių ir pakilo į trečiąją vietą.

Pirėjo klubas vienas pirmųjų įsivėlė į naują koronaviruso bangą ir nežaidė Eurolygos rungtynių nuo 17-ojo turo. „Fenerbahce“ užima 10-ąją vietą, komandai negalėi padėti traumuoti lyderiai Nando De Colo ir Janas Vesely.