Pralaimėjimo priežastį įvardinęs J. Zdovcas: žaidėme neblogai, bet nepakankamai gerai, kad įveiktume „Bayern“

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje patyrė 14-tą pralaimėjimą. Antradienio vakarą Lietuvos čempionai išvykoje 65:74 neprilygo Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Jure Zdovcas.<br>Imago/Scanpix nuotr.
 Rungtynės Miunchene.<br>Imago/Scanpix nuotr.
 J.Zdovcas įvardino pralaimėjimo priežastį.<br>G.Bitvinsko nuotr.
 J.Zdovcas įvardino pralaimėjimo priežastį.<br>G. Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 11, 2022, 11:57 PM, atnaujinta Jan 12, 2022, 12:06 AM

Paskutinėje Eurolygos vietoje esančius kauniečius treniruojantis Jure Zdovcas po rungtynių buvo ramus ir teigė, kad tikėjo, jog „Žalgiris“ gali išsivežti pergalę.

Tačiau to padaryti nepavyko: stratego manymu, pagrindinis to faktorius – pramesti laisvi metimai ir varžovų pataikyti sudėtingi tritaškiai.

„Manau, žaidėme neblogas rungtynes, bet nepakankamai, kad nugalėti „Bayern“.

Žinojome, kad jiems žaidžiant be sirgalių galime juos įveikti.

Būtume pataikę kelis laisvus metimus, gal viskas būtų buvę kitaip. Jie pataikė 11 tritaškių, mes tik 4.

Manau, kad jų pataikyti keli sudėtingi tritaškiai, o mūsų pramesti ir buvo pagrindinis pralaimėjimo faktorius“, – rungtynes komentavo slovėnas.

Kauno „Žalgiris“ antro kėlinio viduryje turėjo septynių taškų pranašumą – 26:19, tačiau dar tam pačiam ketvirtyje šeimininkai kauniečius pasivijo ir sugebėjo į pertrauką žengti su minimalia persvara.

Pasak J.Zdovco, pranašumas buvo iššvaistytas atsipalaidavus, o treneris dar kartą išgyrė „Bayern“ lyderį Vladimirą Lucičių.

„Galima sakyti, kad šiek tiek atsipalaidavome. Vladimiras Lucičius mus nubaudė keliais tolimais metimais. Žinojome, kad jis rungtyniavo pailsėjęs, šviežias ir turi stiprų charakterį.

Vieną kartą nesusikeitėme, kai reikėjo, kitą kartą mūsų gynyba jam buvo neaktuali. Kaip sakiau anksčiau, jie pataikė kelis sudėtingus tritaškius ir, manau, tai nulėmė jų pergalę“, – spaudos konferencijoje dėstė treneris.