Šarūno Jasikevičiaus kariaunai – skambus Milano „Olimpia“ antausis Barselonoje Pirmoji nesėkmė Eurolygoje žaidžiant namuose

Eurolygos 20-ojo turo rungtynėse antradienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15/4) namuose gavo skambų antausį nuo Milano „Olimpia“ (10/7) komandos, kuriai pralaimėjo 73:75 (14:14, 14:20, 26:13, 19:28).

Rokas Jokubaitis pelnė 11 taškų.<br> Barca Basket nuotr.
Šarūnas Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2022-01-11 22:21, atnaujinta 2022-01-12 00:22

Dramatiškų rungtynių baigtį lėmė ketvirtasis kėlinys, kurį šeimininkai pralaimėjo 19:28.

Šeimininkai atsiliko 65:70, bet priartėjo iki vieno taško po Kyle‘o Kurico tritaškio – 70:71.

Likus 12 sek. Malcolmas Delaney pataikė tritaškį – 70:74, bet Nikola Mirotičius iškart atsakė tuo pačiu – 73:74.

Likus 4,9 sek. pražanga sustabdytas Nicolo Melli pataikė tik vieną baudą – 73:75 ir suteikė šansą „Barcelona“.

Bet Nicolas Laprovittola prametė tritaškį, ir pergale džiaugėsi Milano klubas.

Po dviejų kėlinių „Barcelona“ atsiliko 28:34, tačiau viskas apsivertė po pertraukos, kai šeimininkai išsiveržė į priekį 54:47.

Barselonos ekipai Rokas Jokubaitis per 22 min. pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, suklydo 1 kartą, 2 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuricas 22 (3/4 tritaškių, 5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 18 (3/5 tritaškių), Brandonas Daviesas ir Rokas Jokubaitis po 11.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 18 (4/6 tritaškių), Malcolmas Delaney 15 (4/5 tritaškių), Nicolo Melli, Devonas Hallas, Kyle‘as Hinesas ir Benas Bentilas po 8.

Katalonai yra turnyro lyderiai, o Milano klubas žengia šeštas.

Šis mačas buvo vadinamas revanšu už 2021 metų Eurolygos pusfinalį, kuriame „Barcelona“ šventė pergalę 84:82 po Cory Higginso metimo.

Šį sezoną „Barcelona“ namie buvo laimėjusi visas rungtynes, o pastarajame mače suklupusi svečiuose nutraukė 9 pergalių seriją.

Milano ekipai trūksta kelių svarbių žaidėjų – negali žaisti Shavonas Shieldsas ir Luigi Datome.