Po krepšinio profesoriaus pamokų įsiutęs Š. Jasikevičius liejo tulžį ant Eurolygos žurnalisto

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15/4) ekipa Eurolygoje patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Ketvirtadienį Katalonijos klubas namuose 73:75 (14:14, 14:20, 26:13, 19:28) nusileido krepšinio profesoriumi vadinamo Ettores Messsinos treniruojamiems Milano „Olimpia“ (10/7) krepšininkams.

Š.Jasikevičius neliko patenkintas žurnalisto užduotu klausimu.<br>Reuters/Scanpix ir stopkadro nuotr. koliažas.

Jan 12, 2022, 8:41 AM

Pirmą kartą šiame sezone savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjusi ir dviženklio pranašumo pergalei neišsaugojusi „Barcelona“ su rimtomis problemomis susidūrė antrajame kėlinyje.

Trečiąjį ketvirtį 26:13 laimėjusi Šaro kariauna viską išbarstė dar įpusėjus ketvirtajam kėliniui, o rungtynių pabaigoje lemiamais tapo Sergio Rodriguezo ir Malcolmo Delaney tolimi šūviai.

Vos pasibaigus dvikovai „Barcelona“ strategas Š.Jasikevičius tradiciškai dalinosi komentaru su Eurolygai atstovaujančiu žurnalistu, tačiau tuo metu 45-erių krepšinio specialistas iš Lietuvos nebuvo itin patenkintas.

Išgirdęs klausimą apie pozityvumą trečiajame kėlinyje, Katalonijos strategas įniršo ir pertraukė žurnalistą.

„Kur jūs matote pozityvumą? Mes pralaimėjome namuose. Koks dar gali būti pozityvumas?“, – gestikuliuodamas rankomis rėžė Šaras.

Nespėjus įsiterpti žurnalistui „Barcelona“ treneris tęsė savo griežtą monologą.

„Kodėl mes turime sau meluoti? Mes pralaimėjome rungtynes, mes nesekėme jokio plano ir viską praleidome pro dešinę pusę.

Jų puolimo dėka buvome visiškai išmušti. Koks dar pozityvumas?“, – po šių žodžių susinervinęs Š.Jasikevičius paliko interviu zoną nesulaukęs kito klausimo.

Kiek vėliau, spaudos konferencijos metu, lietuvis nusiramino ir teigė, kad pralaimėjimą „Olimpia“ ekipai lėmė detalės.

„Sveikinu E.Mesinną ir Milano krepšininkus. Tokių finalo vertų komandų dvikovas visada lemia detalės. Manau, kad stengėmės pakankamai, turėjome gerą požiūrį, tačiau pritrūko lemiamos detalės.

Neturiu priekaištų žaidėjams, jų požiūris buvo puikus.

Mes tiesiog turime suprasti, kad Milano klubo krepšininkai yra labai pavojingi žaisdami pro dešinę ir atakuodami iš toli. Tu negali jiems to leisti daryti. Tai turbūt vienintelis mano priekaištas.

Žaidėjų pasiaukojimas ir požiūris buvo aukščiausio lygio“, – auklėtinius gyrė Š.Jasikevičius.

Lrytas.lt primena, kad prieš koronavirusui išguldant katalonus, „Barcelona“ Eurolygoje buvo pralaimėjusi Vitorijos „Baskonia“ krepšininkams.