K. Irvingas žaidė blankiai, tačiau „Nets“ krepšininkai sutriuškino „Bulls“

„Brooklyn Nets“ (26/14) fanai NBA lygoje ir vėl galėjo išvysti savo ekipos didžiąją trijulę, o jų ekipa išvykoje 138:112 (38:31, 24:29, 39:19, 37:33) sutriuškino „Chicago Bulls“ (27/12) ekipą.

K. Irvingas žaidė blankiai<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2022, 8:04 AM, atnaujinta Jan 13, 2022, 8:25 AM

Pirmuosius pustrečio kėlinio aikštėje vyko įnirtinga, taškas į tašką kova, tačiau tuomet svečiai įjungė kitą pavarą.

„Nets“ likus žaisti kiek mažiau nei devynias minutes pirmavo 73:71, tačiau per likusį trečio kėlinio laiką skirtumą padidino dvidešimčia taškų ir į paskutinį ketvirtį žengė pirmaudami 101:79.

Bene pagrindinis tokio kėlinio kaltininkas – Kevinas Durantas. Puolėjas per 12-ką minučių sugebėjo surinkti net 17 taškų.

Paskutiniame kėlinyje „Nets“ apsukų nesumažino ir likus žaisti pustrečios minutės turėjo 38 taškų persvarą – 134:96. Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis šeimininkai sumažino atsilikimą ir pralaimėjo „tik“ 38 taškais.

Bruklyno ekipai padėti galėjo, namų rungtynėse dėl skiepų neturėjimo žaisti negalintis Kyrie Irvingas, tačiau gynėjas niekuo neišsiskyrė. JAV pilietybę turintis krepšininkas per 24 minutes surinko 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Neabejotinas komandas lyderis buvo kitas gynėjas – Jamesas Hardenas. Amerikietis per 33 minutes pasižymėjo 25 taškais, 7 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 16 rezultatyvių perdavimų, 1 bloku ir 2 klaidomis.

„Bulls“: Zachas Lavine’as 22 (6 rez. per., 5 kld.), DeMaras DeRozanas 19, Coby White’as 16, Nikola Vucevičius 14 (5 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 27 (9 rez. per.), Jamesas Hardenas 25 (7 аtk. kam., 16 rez. per.), Patty Millsas 21, Day’Ronas Sharpe’as 20 (7 atk. kam.).