Net ir po pergalės „Ryto“ treneris G. Žibėnas širdo: „Žaidėjai nesuprato, kad turi privilegiją žaisti Vilniuje“

Jonavos „CBet“ klubas yra kaip reikiant išretėjęs dėl koronaviruso, tačiau tai nesutrukdė porą kėlinių tampyti nervus Vilniaus „Rytui“. Po pertraukos iniciatyvą perėmę Giedriaus Žibėno auklėtiniai 94:79 (20:19, 15:24, 31:11, 28:25) LKL čempionate išsivežė pergalę iš Jonavos.

Giedrius Žibėnas.<br>G.Šiupario nuotr.
Giedrius Žibėnas.<br>V.Skaraičio nuotr.
Giedrius Žibėnas.<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 13, 2022, 10:13 PM, atnaujinta Jan 14, 2022, 11:44 AM

Fantastiškas rungtynes žaidė Ivanas Buva, kuris gerino karjeros naudingumo rekordą LKL. „Ryto“ lyderio sąskaitoje – 30 taškų, 15 atkovotų kamuolių, 49 naudingumo balų.

Beje, 49 naudingumo balai – naujas LKL sezono rekordas, kuris prieš tai priklausė Emmanueliui Mudiay (44).

Kuklią rotaciją turėjęs Virginijus Šeškus daug pretenzijų komandai neturėjo.

„Tikėjausi, kad žaisime blogesnes rungtynes, nes savaitę nesportavome, turėjome 5 žmones. Šiandien žaidėme tą žaidimą, kurį rodėme prieš du mėnesius. Aš galiu tik padėkoti vyrams už kovą, kad nepralaimėjome 40 taškų“, – sakė jis.

Tuo tarpu Giedriaus Žibėno pergalė pernelyg neguodė.

„Žaidėjams prieš rungtynes buvo pasakyta daug teisingų dalykų. Šiandien neatpažinome žaidėjų nei prieš pertrauką, nei po jos. Vienintelis geras dalykas – trečią kėlinį sužaidėme taip, kaip turime žaisti.

Šiandien žaidėjai nusprendė pasidaryti laisvą dieną, požiūris prastas buvo jau pastarosiose treniruotėse.

Nėra jokių stebuklų – kaip dirbi, taip ir atrodai rungtynėse. Žaidėjai nesuprato, kad turi privilegiją žaisti Vilniuje, to mes nevertinome. Su tokiu požiūriu toli neisime“, – sakė treneris.

Kalbėdamas apie I.Buvos rekordą, „Ryto“ strategas nepuolė žaidėjo liaupsinti: „Jis privalo taip sužaisti. Varžovai neturėjo tikro centro, kokio kito pasirodymo mes tikimės? Tai nereiškia, kad jis sužaidė geras rungtynes. Jį daug kartų dvigubino, o to kamuolio nusimetimo mes taip ir nesulaukėme.“