Tritaškius pro šalį šaudęs L. Dončičius patyrė triuškinantį pralaimėjimą

NBA lygoje Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ (22/19) ekipa išvykoje, 85:108 (21:30, 24:26, 21:28, 19:24) nesugebėjo pasipriešinti „New York Knicks“ (21/21) komandai.

Tritaškius pro šalį šaudęs L. Dončičius patyrė triuškinantį pralaimėjimą<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2022, 8:25 AM

Šeimininkai pranašumą krovėsi visų rungtynių metu solidžiai, tačiau pamatus pergalei patiesė sėkminga atkarpa po pertraukos.

Likus žaisti trečiajame ketvirtyje kiek daugiau nei 10 minučių, „Knicks“ pirmavo 58:51, tačiau jau po trijų minučių švieslentėje degė rezultatus 72:52.

Ketvirtajame kėlinyje Dalaso klubas bandė grįžti į rungtynes, tačiau kėlinio viduryje skirtumą iki 14-kos taškų sumažinę svečiai ir vėl užstrigo, bei patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Luka Dončičius nors ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje, didžioji dalis jo tritaškių skriejo pro šalį. Slovėnas per 36-ias minutes surinko 21 tašką (7/14 dvit., 1/9 trit., 4/6 baudos), atkovojo 11 ir pavogė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

Nugalėtojų gretose puolimo lyderis buvo kanadietis RJ Barrettas. Puolėjas rungtyniavo daugiau nei 40 minučių ir per jas pelnė 32 taškus (9/15 dvit., 4/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, po 2 kartus atliko rezultatyvų perdavimą ir suklydo.

„Knicks“: RJ Barrettas 32 (7 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 17 (10 atk. kam.), Juliusas Randle’as 17 (12 atk. kam., 8 rez. per., 5 kld.), Evanas Fournier 13 (5 atk. kam.), Alecas Burksas 10 (8 atk. kam., 6 rez. per.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (11 atk. kam., 5 rez. per., 5 kld.), Jalenas Brunsonas 14 (7 atk. kam., 6 rez. per.), Timas Hardaway 13.