32 tritaškius prametusi „Golden State Warriors“ nusileido „Bucks“ ekipai

NBA lygoje čempionų titulą ginanti „Milwaukee Bucks“ (27/17) namuose 118:99 (37:21, 40:17, 20:34, 21:27) pranoko „Golden State Warriors“ (30/11) krepšininkus.

32 tritaškius prametusi „Golden State Warriors“ nusileido „Bucks“ ekipai<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 14, 2022, 8:00 AM

„Bucks“ į priekį šovė jau nuo pačios rungtynių pradžios. Puolime nesustabdžiusiai žaidę šeimininkai kitoje aišktės pusėje sėkmingai stabdė „karių“ atakas ir pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo susikrauti 17-оs taškų pranašumą – 37:21.

Vaizdas antrajame kėlinyje „Warriors“ fanams tapo dar baisesnis. Milvokio sugebėjo dar labiau pagerinti gynybą ir greitu tempu didino atotrūkį nuo svečių. Sužaidus du kėlinius „Bucks“ pirmavo jau nepadoriu skirtumu – 77:38.

Visgi antroje rungtynių pusėje „Bucks“ leido sau kiek labiau atsipalaiduoti ir „Golden State Warriors“ sugebėjo atsilikimą sumažinti iki 19-os taškų.

„Warriors“ ekipa per rungtynes savo laimę tolimais metimais bandė net 48 kartus, tačiau tikslą pasiekė tik 16 šūvių. Tuo tarpu „Bucks“ metė mažiau (41), bet pataikė daugiau (18).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (12 atk. kam., 11 rez. per., 5 kld.), Khrisas Middletonas 23 (5 atk. kam., 7 rez. per.), Bobby Portisas 20 (7 atk. kam.), Graysonas Allenas 15 (5 atk. kam.).

„Golden State Warriors“: Andrew Wigginsas 16, Jonathan Kuminga 15 (7 atk. kam.), Stephenas Curry 12 (8 atk. kam., 4 kld.), Klay’us Thompsonas 11.