D. Hacketto spektaklis Maskvoje: tėvo akivaizdoje buvo per žingsnį nuo geriausio karjeros pasirodymo M. Grigonis CSKA į pergalę vedė tritaškiais

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA (12/7) ekipa šventė nelengvą pergalę namuose. Šį kartą Rusijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 90:83 (23:23, 17:16, 22:22, 28:22) pranoko Vilerbano ASVEL (8/10) krepšininkus.

D.Hackettas.<br>G. Bitvinsko nuotr.
M.Grigonis.<br>ZP/Scanpix nuotr.
Marius Grigonis ir Aleksejus Švedas.<br>TASS/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2022-01-14 18:54, atnaujinta 2022-01-14 21:42

Be komandos lyderio Willo Clyburno rungtyniavusi Maskvos ekipa akistatoje su ambicingaisiais prancūzais atrado naują vedlį – juo tapo 34-erių italas Danielis Hackettas.

196 cm ūgio gynėjas savo tėčio, buvusio krepšininko Rudy Hacketto, akivaizdoje surengė vieną sėkmingiausių savo karjeros pasirodymų.

Italas per 25 ant parketo praleistas minutes įmetė 27 taškus (6/8 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

CSKA legionieriaus karjeros rekordas Eurolygoje – 39 naudingumo balai.

Pagrindiniam pergalės kalviui sėkmingai talkino ir M.Grigonis.

27-erių lietuvis pergalingai pasibaigusioje dvikovoje pataikė net keturis taiklius tolimus metimus ir iš viso įmetė 16 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Visų rungtynių metu aikštėje vyko atkakli kova. Per pirmuosius tris kėlinius Dimitrio Itoudžio auklėtiniams niekaip nepavyko perlaužti rungtynių į savo pusę.

Po trijų kėlinių Maskvos ekipa turėjo vos minimalų pranašumą – 62:61, vis dėlto lemiamu tapęs ketvirtasis kėlinys pastatė sėkmingus pamatus dar vienai CSKA pergalei.

Tai buvo antroji D.Itoudžio kariaunos pergalė Eurolygoje per vieną savaitę. Trečiadienį Rusijos klubas išvykoje 98:74 pranoko Atėnų „Panathinaikos“.

CSKA: Danielis Hackettas 27, Aleksejus Švedas 17, Marius Grigonis 16, Nikola Milutinovas 12.

ASVEL: Marcosas Knightas 16, Elie Okobo 15, Jamesas Gistas 14, Chrisas Jonesas 12.