„New Orleans Pelicans“ (16/26) su Jonu Valančiūnu NBA lygoje iškovojo triuškinančią pergalę. Namuose rungtyniavusi lietuvio ekipa 113:89 (28:15, 25:19, 34:29, 26:26) be didesnių problemų susitvarkė su „Los Angeles Clippers“ (21/22).

Po krepšiais karaliavęs J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 14, 2022, 7:04 AM, atnaujinta Jan 14, 2022, 7:08 AM

„Pelicans“ į priekį išsiveržė jau nuo pirmųjų akimirkų. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio J.Valančiūnas savo sąskaitoje jau turėjo 5 taškus ir 6 atkvotus kamuolius, o šeimininkai pirmavo rezultatu 13:2.

Žaidimo bangą pagavę Naujojo Orleano krepšininkai užčiaupė svečius ir palaipsniui didindami atotrūkį į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 19-os taškų atotrūkį – 53:34.

Ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ dėjo visas pastangas, kad pasivytų varžovus, tačiau nė karto nepirmavusi Los Andželo ekipa ketvirčio viduryje skirtumą sugebėjo sumažinti tik iki 15-os taškų, o pralaimėjimą patyrė 24 taškų skirtumu – 89:113.

J.Valačiūnas ant parketo praleido nepilnas 32 minutes ir surinko 18 taškų, 16 atkovotų kamuolių ir 2 klaidas.

„Pelicans“:Brandonas Ingramas 24 (5 atk. kam., 6 rez. per.), Jonas Valančiūnas 18 (16 atk. kam.), Herbertas Jonesas 14 (6 atk. kam.), Devonte’as Grahamas (6 atk. kam., 7 rez. per.) ir Jaxsonas Hayesas po 13, Joshas Hartas (5 atk. kam.) 12.

„Clippers“: Treance’as Mannas 15, Marcusas Morrisas 12, Brandonas Bostonas (5 atk. kam.), Serge’as Ibaka (6 atk. kam.) ir Xavieras Moonas po 10.